astropay Kart Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası


astropay kart ile ödeme yaptığınız alışveriş sitelerinde, ödeme yaparken kimlik bilgisi, kredi kartı ve özel şahıs bilgileri, vb. bilgiler verilmesi zorunlu değildir. Zaten bu kartın kullanım amacı da budur. Dolandırılma ve limit aşımı gibi risklerden şahısları korumaktadır.
Fakat biz Kullanatkart Ön Ödemeli Kart Sistemleri Bilişim ve İnternet Hizmetleri A.Ş. olarak, tüm alım ve satım hizmetlerini yasal ve faturalı yaptığımızdan dolayı, ad, soyad, adres ve telefon gibi kişisel bilgilerinizi mutlaka almak durumundayız. Çünkü yapılan her işlemin faturasını şahsınıza kesip vergilendirmek ile mükellefiz. Bu bilgilerinizi almaktaki bir diğer amaç, alışverişi kişiselleştirmek, daha hızlı ve güvenilir işlem yapmak, hizmetlerimizi geliştirmek, ihtiyaç duyulan yeni hizmet politikaları getirmektir. Ayrıca iletişim bilgileri kayıt altında tutularak, müşterilerimiz, zaman zaman gerçekleştirdiğimiz, sürekli müşterilerimize özel kampanyalardan faydalandırılmaktadır. Havale ve eft yöntemi ile kart tutarını gönderdiğinizde, banka hesap hareketleri kontrol edilmekte ve görülen hareketin size ait olup olmadığı kontrol edilmektedir.

Fatura bilgileri dışında, hiçbir müşteri bilgisi kayıt altında tutulmamaktadır. Müşteri bilgi ve bakiyeleri büyük bir hassasiyetle saklanmakta, şirketimiz çalışanları dışında, asla 3. kişilerle paylaşılmamaktadır. Şirket politikası olarak, bilginin dışarı sızması konusunda çalışanlara ağır cezai şartlar uygulanmaktadır.

19 haneli astropay kart pin kodlarınız, tercihinize göre canlı desteğimiz, msn, mail yada cep telefonunuza sms yoluyla gönderilirmektedir.  Eğer özel bir tercihiniz yoksa, güvenlik gereği pin kodları cep telefonunuza otomatik olarak tarafımızdan sms olarak gönderilir. Kodların içerisine satın aldığınız miktar tanımlanmıştır. Size gönderilen dijital pin kodlarını lütfen 3. şahıslar ile paylaşmayınız. 

astropayalma.com resmi astropay kart satış sitesidir.    Şuanda astropay Kart Gizlilik Politikası sayfasında bulunmaktasınız.

Yukarı Çık

Copyright 2013 astropay Kart Satış.Önemli Bağlantılar; Astropay Satın Al - Astropay Geçen Siteler Tüm hakları saklıdır.