astropay Kart Kurumsal

ASTROPAYKART Ön Ödemeli Kart Sistemleri


İnternette kredi kartı kullanmaya gerek kalmadan, birçok alışveriş yapabileceğiniz sistem astropay kart artık Astropay Ön Ödemeli Kart Sistemleri ve Bilişim Hizmetleri A.Ş. garantisi  ile daha güvenilir ve hızlı hizmetinizde.

Astropay Kartınızı elde etmek bizimle aşırı pratik ve güvenilir. Banka hesaplarımıza satın alacağınız kartın tutarını yatırdıktan sonra, bize diri destek bölümümüzden yada ofis yahut mobil destek hattımızı arayarak bilgi veriniz.19 haneli pin kodunuz 1-üç dakika içinde cep telefonunuza SMS şekilde gönderilmektedir. Banka hesaplarımızı öğrenmek için bizimle yine tıpkı şekilde iletişime geçebilirsiniz.kötü niyetli kişilerin banka hesaplarına yaptığı saldırılardan ötürü web sitemiz üzerinde banka bilgilerimizi bulundurmamaktayız. Her çeşitli sorunuz için operatörlerimiz, sizi cevaplandırmak için hazır bulunmaktadırlar.

Sizlerin kullanımına sunduğumuz pin numaraları, ingilteredeki üreticisi olan Smart Voucher Ltd. sebebi ile ve bizim tarafımızdan kontrol ediltikten sonra hizmetinize sunulur. Kartlarımızın noksan yahut yanlış çıkma ihtimali bulunmamaktadır. Son derece duygulu bir sistemle denetlenir.

Şirketimiz vergi denetimli olup tüm satışları ve hizmetleri yasal ve faturalı yapmaktadır. Müşteri gizliliği güvenden sonra gelen bizim için en önemli 2. unsurdur. Müşteri bilgileri sizlere bir sonraki alışverişinizde daha hızlı yardımcı olabilmek ve zaman zaman yaptığımız kampanyalardan faydalandırmak adına hassasiyetle saklanır ve 3. şahıslara asla bilgi verilmemektedir.

Astropay Kart, bilindiği üzere artık dünyada 20.000 civarı sitede kullanılıyor. Kartın kullanım endüstrisi tasarrufu alıcıya aittir. TC kanununlarının izin verdiği alışveriş, iletişim, oyun sitelerinde kullanılmalı, yasal olmayan sitelerde asla kullanılmamalıdır. kullanması şeklinde üretici ve satıcı firmalar bundan mesul değildir.

Vizyon ve Misyon

ASTROPAYKART ön ödemeli kart sistemleri olarak vizyonumuz gelecekte alışveriş sistemini en güvenli hale getirerek dünyada ödeme sistemini tek el yapmak yani sadece astropay kart ile ödeme sistemine geçirmektir. Burdaki amacımız tamamen kredi kartı güvenliğini sağlamak ve insanlara güvenli bir alışveriş keyfi yaşatmaktır.

Misyonumuz ise günümüzdeki ödeme sistemlerinin en güvenlilerinden bir tanesi olan astropay kartı tüm dünyaya tanıtarak herkesin güvenle alışveriş yapmasını sağlamaktır. Bugün itibari ile gidişatımız sürekli yükselme aşamasındadır.

AstropayAlma.Com resmi astropay kart satış sitesidir.    Şuanda astropay Kart Kurumsal sayfasında bulunmaktasınız.

Yukarı Çık

Copyright 2013 astropay Kart Satış. Önemli Bağlantılar; Astropay Satın Al Tüm hakları saklıdır.